המדריך הפיננסי-פנסיוני לחופש כלכלי
טוען, נא להמתין...
המדריך הפיננסי-פנסיוני לחופש כלכלי

המדריך הפיננסי-פנסיוני לחופש כלכלי

  • גודל: 151 עמודים (הערכה)
  • שפה: עברית
  • שנת הוצאה: 2020
  • מק"ט: HBSG151101
  • שתף דרך:
מחיר: 30.00

לרכישה

או שליחה כמתנה
עם הקדשה אישית

כרטיס אשראי או PayPal

הצצה בספר

רוצה לקבל על כספך הרבה יותר וליהנות מחופש כלכלי? מניסיוני כיועץ פנסיוני וכיועץ השקעות בכיר במערכת הבנקאית, למדתי על חשיבותו הרבה של ניהול הוליסטי של כספים, המשלב ניהול של כספי חיסכון פנסיוני עם כספים שמנוהלים בבנק או/ו בחברת השקעות. מניסיוני כמתכנן פיננסי בסקטור הפרטי, למדתי עד כמה חשוב לשלב את נושא הגנות הפרט כמרכיב מרכזי בניהול הסיכונים הפיננסיים. כאשר אתה כצרכן מצויד בידע, בהבנה ובכלים מתאימים ואינך מסתפק בברירות מחדל – תרוויח הרבה יותר על כספך ותוכל ליהנות מחופש כלכלי. ספר זה ידריך אותך באופן מעשי, בדרך קלה ואפקטיבית –כיצד לנהל את החיסכון הפנסיוני והכספים בבנק באופן מיטבי ולהרוויח עליהם הרבה יותר. כיצד לבחור את הגנות הפרט המתאימות לך ביותר, אלו המגִנות על הנכסים הפיננסיים שלך ועל רמת החיים שבה אתה חי. כיצד לבצע תכנון פיננסי היום, בהתאם לצרכים שלך בעתיד. כמה וכיצד להשקיע, ובאיזו רמת סיכון."

'המדריך הפנסיוני לחופש כלכלי', קל להבנה יחד עם זאת מעמיק, נתן לי כלים רבי ערך בקבלת החלטות לגבי ניהול הנכסים הפיננסים שברשותי". לוי וינר מנכ"ל ובעלים של לויאל-טק בע"מ חברה לייעוץ ופיתוח עסקי.

"החומרים שעל בסיסם 'המדריך הפנסיוני לחופש כלכלי' נכתב הם מהשטח'. אתה כצרכן ניתן לך ידע מעשי רב, שמאפשר לך להבין את התחום הפנסיוני בדרך שתוביל אותך לקבלת החלטות נכונה עבורך". חיליק בן-ארי ועזרא היימן, מנכ"לים של סלע סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ.

עוד ספרים מאותה קטגוריה