היקום כולו מצוי באדם - סודות הרפואה הסינית
טוען, נא להמתין...
היקום כולו מצוי באדם - סודות הרפואה הסינית

היקום כולו מצוי באדם - סודות הרפואה הסינית

  • גודל: 100 עמודים (הערכה)
  • שפה: עברית
  • שנת הוצאה: 2022
  • מק"ט: HBSEG-2202013
  • שתף דרך:
מחיר: 32.00

לרכישה

או שליחה כמתנה
עם הקדשה אישית

כרטיס אשראי או PayPal

הצצה בספר

בספר זה תוכלו למצוא אסופת מאמרים, שכל אחד
מהם מוקדש למושג מן הרפואה הסינית. הנושאים שעליהם
נכתבו המאמרים קשורים זה לזה ונובעים זה מתוך זה, אך עם זאת,
גם עומדים בזכות עצמם.
אני מקווה שהקריאה בספר תבהיר את דרך הריפוי המופלאה
הגלומה ברפואה הסינית, ותמחיש לקורא, שכל אדם יכול לטפל
בבריאותו בדרך טבעית ויעילה, לשמר את חיוניותו של הגוף,
לחזק את המערכת החיסונית ולשפר את איכות החיים שלו על
מנת למנוע מחלות וכאב.
כל אדם יכול להיעזר ברפואה הסינית.

ד"ר יאיר מימון כותב על הספר:
אדם יכול להיעזר ברפואה הסינית; ספר זה מאפשר לקורא הצצה לעולם מופלא ומלא עוצמה של רפואה זו. פעמים רבות אני נשאל: "האם תוכל להסביר לנו יותר על הרפואה הסינית"? תשובתי היא כן ולא. כן, מפני שהרפואה הסינית היא מדע מסודר, מדהים בפשטותו ובעומקו, ולא, מפני שנדרש שינוי מסוים בצורת החשיבה שלנו על מנת להבין את ההיגיון הפנימי שלה. ברפואה הסינית קיימת תפיסה שלפיה האדם והטבע בנויים על מערכות הגומלין של איזון פנימי והפרתו... מי שרוצה להציץ לעולם קצת אחר, לא מסתורי בכלל, שמכיל חכמה וידע המאפשרים להבין את המציאות ובמיוחד את המושגים בריאות, מחלה וריפוי, מוזמן לקרוא את הספר ולקבל מידע על העולם המופלא הזה.

ד"ר יאיר מימון, ד"ר לרפואה סינית, מנהל "מרכז טל" – מרכז מחקר באונקולוגיה אינטגרטיבית, מחלקה אונקולוגית בבית החולים תל השומר ומנהל "רפואות", מרכז לרפואה משולבת.

רויטל כרם

רויטל כרם

רויטל כרם, מחברת הספר, בעלת קליניקה פרטית לרפואה סינית בפרדסיה, עבדה בקופת חולים כללית ולאומית במשך כ-15 שנה. רויטל בוגרת 4 שנות לימוד בשיטת tcm במכללת מדיסין ולימודי רפואה יפנית במכללת רידמן. השתלמה בשונישין - רפואה סינית לילדים ובדיקור קרקפת - דיקור יפני לטיפול בכאב. כמו כן למדה את שיטת טאן מד"ר מטאן עצמו, לפני שהלך לעולמו. שיטה זו שידרגה את המומחיות שלה בטיפול בכאב. במהלך שנות עבודתה כתבה מאמרים לירחון "חיים אחרים" בנושא רפואה סינית בהם ביטאה את אהבתה למקצוע. בספר מופיעים מאמרים שהתפרסמו ככתבת אמצע בירחון עם פרקים נוספים שנכתבו במיוחד לספר. הספר התפרסם בינואר 2014 וכעת, בשנת 2022 הוא יוצא לאור בפורמט אלקטרוני. כיום, רויטל עובדת בקליניקה הפרטית בפרדסיה כשהיא משלבת בעבודתה כלים שונים וניסיון רב. כל מטופל מקבל את הטיפול הייחודי המתאים לו ולכן רויטל נעזרת, מלבד הדיקור, גם בצמחי מרפא, הילינג, יעוץ בתקשור ונשענת על ניסיון רב. רויטל היא גם רייקי מאסטר, מורה לרייקי ולצד עבודתה היא מלמדת רייקי בקבוצות קטנות. ניתן לפנות לרויטל כרם בטלפון 0544770241.

עוד ספרים מאותה קטגוריה