החיים הם לא נמר
טוען, נא להמתין...
החיים הם לא נמר

החיים הם לא נמר

  • גודל: 68 עמודים (הערכה)
  • שפה: עברית
  • שנת הוצאה: 2022
  • מק"ט: HBPR-2102016
  • שתף דרך:
מחיר: 45.00

לרכישה

או שליחה כמתנה
עם הקדשה אישית

כרטיס אשראי או PayPal

הצצה בספר

האם אפשר ללמוד "חוסן"?
האם אפשר לנהל את הלחץ שאנחנו חווים במקום שהוא ינהל אותנו?
התשובה היא כן! כמובן שכן!
"החיים הם לא נמר" הוא ספר עבודה אישי, פרקטי ויישומי, המבוסס על מחקרים ועל מאות סדנאות והרצאות שהנחתה המחברת בחברות ובארגונים. הספר מציע זווית מעניינת וייחודית לפיתוח של חוסן אישי אל מול המציאות המודרנית, שלעיתים קרובות מותחת אל הקצה את היכולת שלנו להכיל לחצים. המיקוד של הספר הוא בהתמודדות אפקטיבית עם לחץ ובפיתוח של משאבי חוסן אישיים, והוא מכיל תרגילים, שיטות, שאלות ושאלונים. שימוש בכלים שתלמדו בספר זה ושילובם בשגרת יומכם יסייעו לכם להפחית את רמות הלחץ שאתם חווים ולמנוע שחיקה בכל תחומי חייכם. במהלך העבודה עם הספר, תלמדו הן כלים שיעזרו לכם לנהל את חוויית הלחץ האישית הסובייקטיבית שלכם והן כלים שיסייעו לכם למפות, לאבחן ולטפל בגורמי הלחץ בחייכם. השילוב בין שני היבטים אלו יאפשר לכם לבנות את החוסן האישי שלכם, לפתחו ולחיות חיים מלאים ונינוחים יותר.

"כבר ראינו וקראנו ספרים רבים על לחץ, על חרדה ועל התמודדות, אבל הספר הזה הוא לא עוד אחד, הוא בהחלט מיוחד. הוא מקיף מעגלים אישיים, משפחתיים ותעסוקתיים, הוא כתוב בלשון קולחת, ברורה ושווה לכל נפש, והחשוב מכול – הספר מכיל כלים מצוינים רבים של הבנת מצבי לחץ, בחינה שלהם, התמודדות עימם וזיהוי כוחות להתמודדות".
פרופ' מולי להד, פסיכולוג רפואי מומחה,
נשיא מייסד של מרכז משאבים,
מומחה בינלאומי להתמודדות במצבי לחץ ומשבר
ענבל ונגר

ענבל ונגר

ענבל ונגר היא יועצת ארגונית, מרצה ומנחה מבוקשת, מומחית לפיתוח חוסן אישי וארגוני, לניהול לחץ ולהתמודדות עם שחיקה. ענבל מיישמת בהצלחה רבה את השיטות ואת הכלים המפורטים בספר זה בעשרות חברות וארגונים, ועובדת עם מאות אנשים על פיתוח כישורי החוסן שלהם.

עוד ספרים מאותה קטגוריה